لوستر چوبی ارزان

لوستر چوبی چیست ؟

با توجه به قیمت تمام شده لوستر های کریستال و برنجی و استیل به تازگی مشتریان به این نوع لوستر های چوبی علاقه پیدا کردن این لوستر ها از جنس ام دی اف ساخته شده اند بسیار سبک با دوام و حمل نقل آسانی دارند معمولا وزن این نو لوستر های چوبی در سنگین ترین حالیت به ۳ کیلیو هم نمیرسه .

این لوستر ها داری نقش و نگار خاصی هستند که این طراحی ها رو نمیتوان روی لوستر های برنجی و کریستالی زد. این نوع لوستر ها توسط دستگاه CNC که برای برش ساخته شده توسط لیزر و با تمام دقت انجام می شود. اتفاقا طراحی های قشنگ این لوستر ها فقط بخاطر همین دستگاه لیزر هست.

 

 

روش ساخت لوستر چوبی

روش تهیه این لوستر ها کاملا به صورت نیمه اتومات انجام می شود . دستگاه CNC  برش انها رو انجام میدهد . حتی با تهیه نقش  و نگار به صورت سفارشی این لوستر ها در کمتر از ۲۴ ساعته قابل تحویل می باشد. به این صورت که طرح انتخابی شما رو می کشیم و وارد دستگاه میکنیم . و در کمتر از ۲۰ دقیقیه برش ها انجام میشود.

لوستر های این شرکت با چوب MDF ساخته میشود.

 

 

لوستر چوبی ارزان

دلیل ارزان بودن این لوستر ها بی کیفیتی ها آنها نیست. این لوستر ها به دلیل نیاز نداشتن به کارگر خب خیلی از هزینه ها رو ندارد به دلیل اینکه دستگاه میسازه. دوم این که از فلزات گرانبها مانند مس – روی – برنج – استیل یا کریستال استفاده نمیشود. و جنس این لوستر ها از MDF با دوام می باشد که به شدت هزینه ها رو نسبت به رقبا کاهش داده.

 

محل استفاده لوستر چوبی ارزان

از لوستر ها چوبی میتوان  منزل یا شرکت در سفره خانه ها شرکت ها و  فضا های کلاسیک بهره برد. که با نور دهی لایت زیبایی خاصی با محل شما می بخشد.

منبع مطلب : https://faraniyaz.com/%D9%84%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *